Covid 19 Önlemleri

Anasayfa » Covid 19 Önlemleri

Türkiye, Corona Virüs dalgasında son derece güçlü bir duruş gösterdi ve dünyada virüsle ilk karşılaşmayı kontrol altına alan ender ülkelerden birisi oldu. Doktor, hemşire ve diğer sağlık personellerinin tecrübesi, sağlık ordumuzun ne kadar kuvvetli olduğunu bize göstermiş oldu ve hastane hizmetleri, hastane ekipmanlarında geldiğimiz noktayı bu dönemde çok daha iyi fark ettik. Ülkemiz 100’den fazla ülkeye sağlık malzemesi yardımında bulunarak gücünü ve merhametini de gösterdi. Bu durumla alakalı olarak son derece gururluyuz. Hem sağlık personeli hem tesisleşme hem de teknik donanım anlamında dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olduğumuzu söylemek mümkün. Bu donanımlar sayesinde kriz sürecini doğru ve etkili bir şekilde yöneterek çok iyi bir Covid-19 ile mücadelede tablosu sergiledik. Tüm dünya Türkiye’nin sağlık ordusu ile tanıştı ve tüm dünya Türkiye’ye sağlık alanında güven tazeledi.

Türkiye’nin turizmde olduğu gibi sağlık turizminde de dünyada önemli bir merkez, bundan sonraki süreçlerde daha da etkili olacaktır. Tüm sağlık alanlarında olduğu gibi estetik ve güzellikte de başarımızın farkındayız. Binlerce hastanın estetik güzellik ve saç ekimi tercihlerinde Türkiye’yi seçtiğini biliyoruz.

19 yıldır yürüdüğümüz bu yolda misafirlerimizin memnuniyetini esas alarak çalıştık. Babadan oğula geçen, nesillerce devam eden bir hizmet kalitemiz oldu. Saç ekiminde doğru bilinen birçok yanlışı yıkan bir sistem olduk. Covid-19  pandemi sürecinin etkisiyle hastanelere girmekte tedirginlik yaşayan kişiler estetik işlemlerini de ertelediler.

Hastanelerde normal prosedür dışında bir çok ek önlemler alındı. Girişlerde başlayan kontroller, maske değişimleri, mesafeli görüşme, bir tek refakatçi bulundurma, koridorlarda yığılmaların önlenmesi, bekleme süresinin azlığı, ameliyat odalarına giriş çıkışın önlenmesi, odaya özel birbirine mesafeli personel dağılımı, maske yanında siperlik ve tek kullanımlık kıyafet, hasta için 2 saatte değişen maske, günlük hasta sayısı limiti gibi hem bu süreci önemsediğimizi hem de değerli misafirlerimizin sağlığını öncelediğimizi gösteren sayısız tedbirler aldık. Saç Ekimi işlemlerinin mutlaka hastane ortamında yapılması gerekmektedir. Pandemi sürecinde, hastane ortamlarının sterilizasyonunun ne kadar önemli olduğunu ve gözle göremediğimiz birçok mikrop ve bakteriye maruz kalabileceğimizi ayrıca deneyimledik. Bu dersi aldık ve virüsten ciddi anlamda korunmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle işlemlerinizde hastane ortamını tercih etmeniz son derece önemlidir. Bu süreçte, sağlık personellerinin çalıştığı, bakanlıkça denetlenen hastane ortamlarında işlem yaptırmanızın önemini de kavramış bulunmaktayız.

Bizler de Türkiye‘nin gözde hastanelerinden birinde saç ekim işlemlerimizi içimiz rahat bir biçimde hem kendimiz hem de hastalarımız için güven içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı tüm misafirlerimizi havalimanından itibaren servislerinde tek başına seyahat etmelerini sağlayıp; Türkiye’nin ödüllü, 5 yıldızlı otellerinde konaklatıyoruz. Bize doğru atılan ilk adımdan, evlerine dönünceye kadar olan süreçte kurumumuz olarak en iyi tedbirlerle ve size özel hizmetlerle yanınızdayız.